Penzion Jablunkov na Kamyncu
 
ADRESA Penzion na Kamyncu
Jablunkov 454
Jablunkov 73991
Česká Republika
Pension-Jablunkov-Na-Kamyncu@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion na Kamyncu ubytování Jablunkov Aktuální počasí částečně oblačno
Penzion Jablunkov na Kamyncu - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Jablunkov na Kamyncu - disponuje restauracíPenzion Jablunkov na Kamyncu -  je k dispozici připojení na internetPenzion Jablunkov na Kamyncu -  je k dispozici letní terasaPenzion Jablunkov na Kamyncu - tenis -poblíž hoteluPenzion Jablunkov na Kamyncu - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Jablunkov na Kamyncu - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Jablunkov na Kamyncu - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Jablunkov na Kamyncu - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion na Kamyncu / Jablunkov

Penzion na Kamyncu je situován v klidném a krásném prostředí Těšínských Beskyd, postavený na okraji řeky Lomňanky, asi 4 km od města Jablunkova směrem na Horní Lomnou, v krásné přírodě s čistým ovzduším, ideální pro dovolené rodičů s dětmi, sportovce s celoročním vyžitím.

Beskydy ubytování
Penzion na Kamyncu nabízí dvojlůžkové a trojlůžkové pokoje některé s možností přistýlky a apartmán pro 4 až 7 osob. Na pokojích je vlastní sociální zařízení, TV se satelitem. V celém penzionu je rovněž Wi-Fi připojení pro Váš notebook. Snídaně jsou podávany formou bohatého bufetu, který zahrnuje nabídku jídel teplé i studené kuchyně.

Restaurace - stravování - Bowling
Mimo ubytování penzion nabízí také kvalitní pizzerii a restauraci s celkovou kapacitou 100 míst a letní zahradu s kapacitou 80 míst. Pro sportovce dále nabízíme tenisový kurt a půjčovnu kol. Součásti restaurace je rovněž nově otevřený dvou dráhový BOWLING se stylovým posezením, kde je také stolní fotbal. Bowlingová obuv je zdarma k zapůjčení.

Stylová restaurace Vás zcela jistě překvapí vynikající kuchyní. Pokrmy jsou připravovány z kvalitních surovin, různé druhy nápojů, bohatý jídelní lístek včetně pizz. Otevírací doba: Pondělí - Neděle 10:00 - 22:00. Penzion na Kamyncu nabízí možnost uspořádání svatby, jubilea, promoce a další akce přesně podle vašich představ až pro 60 hostů.

Penzionu na Kamyncu služby 
Penzion na Kamyncu nabízí celoroční ubytování, bowling, stravování - snídaně, obědy, večeře, italská pizza, pořádání soukromých, společenských i firemních akcí - svatby, jubilea, promoce atd. hudba na objednávku, dále venkovní posezení, houpačky, ohniště, dětský koutek, tenisový kurt, pro ubytované hosty čtyřkolky, půjčovnu horských kol, lze zajistit i projížďku v saních (možnost připojení sáněk s dětmi), v bryčce i v sedle.

Okolí penzionu na Kamyncu
Okolím vedou zajímavé cyklotrasy, lyžování nabízí Ski areál Armáda v Dolní Lomné, Bukovec - Kempaland (z Jablůnkova směrem na hranici s Polskem) a lyžařský areál Přelač v Horní Lomné. Upravované bežecké tratě: Dolní Lomná (10 km okruh), Mosty - Hrčava (15 km), Mosty - celnice (7 km), Jablunkov - Fojtský gruň (6,5 km), Polanka - Markov (4 km), Celnice - Bukovec (13 km). Zajímavé turistické trasy např. Naučná stezka Mionší, Girová ve Slezských Beskydech, Skalka u Dolní Lomné a další.